01.12.2017 (10.09.1396)
جنگسالار محقق بالاخره غلامی خود راثابت ساخت
عبدالحسیب حکیم

هموطنان عزیز طوریکه میدانید حاجی محمد محقق معاون دوم ریاست اجرائیه در یک نشستی بنام "محبان اهل بیت" که در تهران به تاریخ چهارم قوس ۱۳۶۹ برگزار شده بود  اظهارات خلاف منافع ملی افغانستان بیان کرده است.

محقق از جنگجویان مسما به فاطمیون که متشکل از افغانان شیعه مقیم ایران اند، اظهار سپاسگذاری نموده و در بخشی از سخنرانی خود گفته بود: "لازم می‌دانم از همه رزمندگان که در این نبردها تشریک مساعی کردند، چه از رزمندگان عراق و سوریه، ارتش عراق و سوریه، حشد شعبی عراق و همچنین رزمندگان ایران، افغانستان، پاکستان و جای جای دنیا که در این نبردها شرکت کرده‌اند و در حقیقت نبردی که اسلام علیه کفر و دسایس استکبار جهانی بود، پیروز شدند، صمیمانه تشکر کنم."

آقای محقق در ادامه با ستایش از قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران ایران و سید حسن نصرالله، رهبر حزب‌الله لبنان، به آنها به خاطر "پیروزی"شان تبریک گفته بود. اندکی بعد از شکست داعش در رقه، قاسم سلیمانی گفته بود که کار داعش تمام شده است.

البته این اولین بار نیست که محقق به افتخار از این عمل زشت یاد آوری مینماید. محقق در یازدهم سنبله سال ۱۹۹۴ با خبرگزاری اطلس چنین اظهار نموده بود:
متن کامل را در پی دی لیف مطالعه کنید:

جنگسالار محقق.pdf
PDF-Dokument [748.0 KB]

ستاسي کمینټ به د پاڼی د مدیریت تر کتني وروسته خپور شي .

Your comment will be published after review by Directorate

Kommentar schreiben

Kommentare

  • غ.حضرت (Montag, 04. Dezember 2017 03:26)

    ددې مسائلو تحلیل ستا تر سوئې لوړ دی.بلی.

Bitte geben Sie den Code ein
* Pflichtfelder